Ród Jane

Ród Jane wywodzący się z krainy Shire.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Prośby o rangi do ID: 2522 lub ID 10. Również pod nr gg 6156903 lub 1320758

#1 2008-06-06 19:37:16

Artio Tinehtele

Administrator

6156903
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 173
Punktów :   

Poznajmy się!

Jeżeli jesteśmy rodziną musimy co nieco o sobie wiedzieć. Oczywiście chodzi mi o te postacie fikcyjne i realistyczne. Choć o te drugie wystarczy imię i wiek oraz miejscowość. Możecie na pisać skąd dowiedzieliście się o grze i dlaczego w nią gracie.


A Więc ja zacznie Jestem Artio Tinehtelë, (a choć tak naprawdę na imię mam Antonina, Tosia tak po prostu. Mam 17 latek i mieszkam w Ciechanowie) Mam 25 lat. Urodziłam się w Lothlorien, a przybyłam do Shire parę lat po śmierci zwiedzając również Gondor i Rohan. W Shire pełnie funkcję redaktora Małego Hobbbita, więc jak coś to do mnie, oraz żony zacnego człowieka Lenwego Tinehtelë. ( grą zainteresowałam się przypadkiem grzebiąc w necie. Nawet nie myślałam, że to tak się rozwinie. Dzięki niej poznałam wiele ciekawych osób i tego nie żałuję ) Jeżeli więcej chcecie się dowiedzieć o mojej postaci zapraszam na profil w Shire.


...a świat się kręci jak nieskończona historia!

Offline

 

#2 2008-06-07 09:16:44

Melodii Avari

Użytkownik

1320758
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 104
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

O jak fajnie...

Ja jestem Melodii Avari, nie powiem ile mam lat, ważne  że mam męża, Cosume i prawie dorosłego syna Gnorda. Dużo nie będę pisać, gdyż moją opowieść możecie przeczytać na Shire.
( Tak w ogóle to mam na imię Paulina, w sierpniu skończę 17 lat, a mieszkam w Ciechanowie, ulicę i parę domów od Tosi, tzn. Artio Tinehtelë. Ona mnie wciągnęła w tą grę i z tego się cieszę... ogromnie)


... buduje co dzień mój domek z kart pałac na wodzie z pienionych fal....

Offline

 

#3 2008-06-07 10:26:04

Keyoke Acoma

Administrator

10303387
Skąd: Wiele
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 123
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

No to teraz ja.

Jestem Keyoke Acoma z rodu Jane i Strażnik Elendila. Mam 32 lata. Urodziłem się w małej wiosce niedaleko Minas Tirith. Po śmierci rodziców wyruszyłem w podróż, która przywiodła mnie do Shire. To tu właśnie nauczyłem się magi.

( naprawdę jestem Adrian, mieszkam w małej wsi Wiele niedaleko Mroczy i mam 16 lat. Do gry trafiłem głosując na topliście na stronę o fantastyce Gildia Miłośników Fantastyki. To ja też się pochwalę; przeczytałem po kilka razy Hobbita i wszystkie części Władcy Pierścieni oraz Dzieci Hurina i dlatego z pośrud innych gier to Shire mnie zaciekawił)

Ostatnio edytowany przez Keyoke Acoma (2008-06-08 13:19:59)

Offline

 

#4 2008-06-08 12:48:05

Glorfindel

Użytkownik

11921716
Skąd: Tutaj ;P
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 129
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się!

Witam! Jestem Glorfindel Crisanis ale używam nazwiska rodowego Jane. Pochodze z Puszczy Mroku jestem magiem a moja historia niejest ani wspaniała ani miła wręcz przeciwnie ,los nieżałował mi bulu i goryczy. Moją rodzine pożarły trolle. Mój mentor zmarł a ja błąkałem się po śrudziemiu przez kilka lat. Znaleźony zostałem pół martwy pod Shire przez strażników.
(Nazywam się Mateusz i mam 15/16 lat. Przeczytawszy Hobbita a potem 3 części Władcy Pierścieni zaczełem szukać gry Shire no i jestem a mieszkam w Żyrzynie)

PS.: Miło was poznać

Ostatnio edytowany przez Glorfindel (2008-06-09 06:52:21)


Twarz wroga przeraża mnie wtedy, gdy widzę, jak bardzo jest podobna do mojej.

Offline

 

#5 2008-06-16 18:24:20

iwar

Użytkownik

4259473
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 147
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

Witam! Jestem Iwar z rodu jane. Pochodzę z małego miasta zwanego Minas Malbork. Jestem wojownikiem który trafił do Shire podczas podróży która miała służyć samodoskonaleniu się w sztuce wojennej. Wyruszyłem w nią z powodu znudzenia rodzinnym miastem. Po kilku latach znalazłem się w Shire gdzie postanowiłem osiąść na stałe.
(Naprawdę mam na imię Igor i mieszkam w krakowie. Na shire trafiłem niechcący w necie na jakiejś Topliście . Z początku myślałem że to kolejna nudna gra internetowa  lecz po jakimś czasie mile się zdziwiłem. Uwarzam że Shire to jedna z najbardziej klimatycznych gier w jakie grałem.)


"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg, który nie ma nic do stracenia"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.benign.pun.pl www.fizole94.pun.pl www.aoc.pun.pl www.fs.pun.pl www.opalenicariders.pun.pl